1.1.20

Najpopularniejsze przepisy 2019Witam Was wszystkich w Nowym Roku 2020 :) Z tej okazji chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby Wam się darzyło i spełniły wszystkie marzenia :) Aby zdrowie dopisywało a szczęście nie opuszczało :) Jednym słowem - samych dobroci :)

Tradycyjnie przygotowałam dla Was również zestawienie dwunastu najpopularniejszych przepisów z 2019 roku. Sama zawsze jestem bardzo ciekawa, które receptury najbardziej przypadły czytelnikom do gustu.

Zastanawiam się, czy pokusić się o jakieś podsumowanie minionego roku. Może krótko. Kulinarnie obrałam ten sam kierunek, co jakiś czas temu. Próbuję nowych rzeczy, ale z nutką tradycji. W życiu osobistym nadal jestem matką na pełnym etacie, która stara się połączyć blogowanie po nocach z wychowaniem szkrabów.

W tym miejscu chciałam zakomunikować, że na jakiś czas, około 2 tygodni, robię sobie przerwę od blogowania. Taki krótki urlop. Koniec roku był dla mnie bardzo wyczerpujący. Przygotowanie kalendarza adwentowego i codzienne blogowanie połączone z chorobami dzieci i nieprzespanymi nocami odbiły się nieco na moim zdrowiu. Na chwilę usuwam się w cień aby nabrać nowych sił i chęci do dalszej pracy. I niebawem wracam z nowymi pomysłami i przepisami :)

Nie przedłużając, poniżej dwanaście top przepisów minionego roku :) Zapraszam do lektury.


 

 
 


 


 

2 komentarze:

  1. Witam w Nowym Roku. Dziękuję za kuliarną podróż 2019 i wpraszam się na tgoroczną. Zyczę Ci wypoczynku, wspaniałego urlopu. Wracaj pełna energii, pomysłów i przepisów. Pozdrawiam, Andula

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za życzenia! A przepisy smakują genialnie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądasz :* Pozdrawiam ciepło :*


Copyright © My simple kitchen