czwartek, 23 maja 2013

Kolejna współpraca z serem w roli głównej :)Odchodząc chwilowo od wszystkich moich "życiowych" dylematów chciałam się pochwalić czymś, co wywołało uśmiech na mojej twarzy :) Mianowicie dzisiaj czekała mnie baaardzo miła niespodzianka w postaci paczki z produktami do testowania. Tym samym kochani chwalę się, że nawiązałam współpracę z firmą MSM Mońki, zajmującą się produkcją sera :)
Bardzo, bardzo, bardzo się z tego powodu cieszę ^^ :)


O współpracy z firmą MSM Mońki wiedziałam już od jakiegoś czasu, lecz sami wiecie jak to bywa - nie chciałam zapeszać by teraz móc się w pełni cieszyć tą chwilą :) Zanim przejdę to zawartości otrzymanej paczki, pozwolę sobie przybliżyć nieco samą firmę :)


Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach należy do grona najnowocześniejszych zakładów mleczarskich w Polsce. Powstała 1 maja 1972 roku z połączenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Dolistowie i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krypnie. MSM specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego i szwajcarskiego, masła extra i miksów tłuszczowych, oraz wyrobów proszkowanych: serwatki w proszku i okresowo odtłuszczonego mleka w proszku.
produkcja w MSM w Mońkach odbywa się przy pomocy najnowszych technologii. Kontrola na każdym etapie wytwarzania gwarantuje, iż produkty są najwyższej jakości. Potwierdza to wdrożony i certyfikowany system Zarządzania Jakością.
W maju 2013 roku MSM otrzymała aż 4 wyróżnienia podczas XXIV Krajowej Oceny Serów i Twarogów. Wyróżnione produkty to: Gouda, Aldamer i ser LUX MSM Mońki.

Powyższe informacje i o wiele więcej ciekawostek o MSM Mońki oraz ich produktach znajdziecie na ich stronie internetowej www.msm-monki.pl . Z tej strony pozwoliłam sobie również zaczerpnąć powyższy opis o firmie.

A teraz przejdę do kwestii, która zapewne najbardziej wszystkich ciekawi :) Co takiego dostałam? :)
Oto prezentuję zawartość mojej paczki. Jest to pięć rodzai sera w plasterkach: Aldamer, Gouda, Edamski, Podlaski i Morski. Sery były solidnie zapakowane w torbę termiczną, dzięki czemu miałam pewność, że transport nie wpłynął negatywnie na ich jakość. Dodatkowo dostałam kalendarz firmowy, torbę oraz dokładny opis wszystkich otrzymanych produktów :)


W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować MSM Mońki za możliwość i propozycję współpracy. Szczególne podziękowania kieruję zaś do Pana Mateusza, z którym korespondowałam i byłam z wszystkimi informacjami na bieżąco :)

Mam już kilka pomysłów, do czego wykorzystać ten serek, i już nie mogę się doczekać, kiedy się nimi z Wami podzielę :)

6 komentarzy:

 1. Polecam serdecznie! Gouda z Moniek to zdecydowanie moja ulubiona. Innych nie próbowała, na pewno bedziesz zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 2. również dostałam taką,pyszną paczuszkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to będzie serowa uczta.Wpraszam się.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takiej współpracy można tylko pozazdrościć :)
  bardzo często sięgam po produkty tej firmy i cenię je za jakość ... w mojej rodzinie są same serojady :):)
  Czekam na serowe inspiracje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądasz :* Pozdrawiam ciepło :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...