piątek, 26 sierpnia 2016

Życie ze Smakiem nr 5

Witajcie kochani!
Jak ten czas szybko leci... dziś mam dla Was kolejny numer naszego magazynu Życie ze Smakiem :)  Pamiętam, jak rok temu oddawałyśmy w Wasze ręce pierwszy numer. A to już piąty z kolei... :) A w nim nowe niespodzianki :) Ekipa się rozrasta stąd i o wiele ciekawsza tematyka :) No i grafika trochę odświeżona :) Jak zawsze przygotowałyśmy dla Was mnóstwo przepisów nie tylko na jesienne dni. Marzenka D zabierze Was w podróż do Monachium, Marta zmotywuje Was do ćwiczeń, Marzenka P zdradzi Wam niezawodne triki urodowe a Sabina pokaże, jak samodzielnie wykonać komin na drutach.  Ale co Wam będę za dużo zdradzać... przeglądnijcie koniecznie i sami oceńcie, jak Wam się podoba :)
Życzę zatem miłej lektury!!! :)

4 komentarze:

  1. Faktycznie jesienne klimaty zagościły na stronach gazety. Znalazłam kilka przepisów do wykorzystania w najbliższym czasie. Dziękuję za pomysły. Pozdrawiam, Andula

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zawsze wypatruję Waszego magazynu z niecierpliwością, bo zawsze znajduję w nim mnóstwo przydatnych i ciekawych rzeczy. Robicie dobrą robotę, dziewczyny! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądasz :* Pozdrawiam ciepło :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...