niedziela, 1 stycznia 2017

Podsumowanie roku 2016


Witam Was moi kochani w Nowym Roku 2017 :)
Życzę Wam, aby ten rok przyniósł Wam same dobre chwile, jak najmniej trosk i aby Wam się wiodło we wszystkich dziedzinach życia :) Tradycyjnie życzę, aby kolejny rok był lepszy od poprzedniego :)

Dla mnie poprzedni rok był wyjątkowy pod każdym względem. Najlepszy w moim życiu. I najbardziej intensywny. Spełniła się znaczna część moich marzeń. Na początku roku dowiedziałam się, że będę mamą. Później wesele. Krótki wypad do Zakopanego. Po drodze remont i kompletowanie wyprawki. We wrześniu urodziła się nasza córka Marcelina. I nie mogę pominąć tych wszystkich bezcennych chwil, które z nią spędziłam. Która właśnie wierci się niespokojnie w łóżeczku, bo zaraz wybije godzina 8.30, kiedy to punktualnie otworzy te swoje błękitne oczęta.

To tyle, jeśli chodzi o moje życie prywatne. A co się działo u mnie w kuchni i na blogu?
Pierwszą część roku wypełniła cisza na blogu, która później została solidnie zapełniona. Poniżej przygotowałam dla Was zestawienie 12 najchętniej czytanych przez Was przepisów na moim blogu w 2016 roku. A oto przepisy w kolejności od 1 do 12 miejsca. Miłej lektury moi drodzy :)
3 komentarze:

  1. Wszystkiego dobrego , rozpieszczaj nas dalej swoimi przepisami ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Smacznego 2017 Roku, czekam na kolejne rewelacyjne przepisy do wykorzystania. Pozdrawim, Andula

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja jakoś nie mogłam się zabrać za podsumowanie, więc zazdroszczę i podziwiam. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądasz :* Pozdrawiam ciepło :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...